Dowody zdrady

Detektyw Piaseczno Dowody Zdrady, Detektyw Konstancin-Jeziorna Dowody Zdrady, Detektyw Góra Kalwaria Dowody Zdrady, Detektyw Grójec Dowody Zdrady, Prywatny Detektyw i Kobieta Detektyw Dowody Zdrady.  Usługi Detektywistyczne z zakresie udowadniania winy od 2006r

Detektywi z biuro detektywistycznego Piaseczno skupiają się na wykonaniu zdjęć lub nagrań video, które dokumentują zdradę, niewierność lub wskazują na brak lojalności partnera, partnerki lub męża/żony.

Nasi Detektywi z Piaseczna zeznają w Sądzie. Detektyw od zdrad Piaseczno to dobry świadek podczas sprawy rozwodowej.

 

Współpracujemy ze skutecznymi i dobrymi Adwokatami/Kancelariami Adwokackimi z Piaseczna i okolic. Na Państwa życzenie wskażemy także skuteczną kancelarię prawną z Warszawy.

Po zakończeniu zlecenia, klient firmy detektywistycznej Piaseczno dostaje sprawozdanie z materiałem dowodowym, który udało się zebrać w sprawie podczas obserwacji.

 

Przed rozpoczęciem współpracy wstępnie doradzamy prawnie, wskazując na czym polega praca detektywa na terenie Piaseczna i okolic w zakresie udowadniania niewierności oraz jakie dowody można zdobyć wynajmując naszą agencję detektywistyczną Piaseczno. Czasami są to zdjęcia wskazujące na wspomnianą nielojalność, systematyczność spotkań z inną osobą lub wyraźnie pokazujące łączące ich relacje.

Nasza umowa detektywistyczna zawiera szczegółowy cennik pracy detektywa Piaseczno oraz inne zapisy, takie jak, np. nadzór klienta nad wydatkami i kosztami usługi detektywistycznej.

 

Zapraszamy do kontaktu. Detektywi Piaseczno Monika i Krzysztof

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Piaseczno/ Skuteczny detektyw rozwodowy Piaseczno

Monika
Kobieta Detektyw PIASECZNO
Krzysztof
Prywatny Detektyw PIASECZNO od 2006r