O Nas

Detektywi Piaseczno. Agencja Detektywistyczna Piaseczno to profesjonalni Prywatni Detektywi, którzy na terenie Piaseczna, Konstancina-Jeziornej,Góry Kalwarii oraz Grójca wykonują skuteczne usługi detektywistyczne. Jesteśmy polecanymi Detektywami z bardzo dobrymi opiniami.

Monika Kobieta Detektyw Piaseczno

Monika Kobieta Detektyw Piaseczno – w latach 2006 – 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS – jednej z pierwszych firm detektywistycznych pracujących także na terenie Piaseczna. Od 2011r  do 2023r właścicielka kobiecej agencji detektywistycznej FEMINA – kobiety detektywi specjalistki od zdrad.

Krzysztof Prywatny Detektyw Piaseczno

Krzysztof  Prywatny Detektyw Piaseczno z licencją od 2006r. Były pracownik Komendy Głównej Policji w Warszawie. W latach 2005-2014 właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało się profesjonalnym doradztwem w zakresie windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem      dłużników.

Wspólnie tworzymy duet Prywatnych Detektywów, o których skuteczności świadczą setki wykonanych usług detektywistycznych, nie tylko w Piasecznie, ale także w ich okolicach.

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej.
Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Piaseczna, Konstancina-Jeziornej, Góry Kalwarii i Grójca jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżki i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny. Nasza cena pracy Detektywa Piaseczno jest bardzo konkurencyjna.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi detektywami Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Grójec i okolice.

Monika
Kobieta Detektyw PIASECZNO
Krzysztof
Prywatny Detektyw PIASECZNO od 2006r